Szumiś sophie szumiący miś czujnik snu na kolki

Cena: Cena Specjalna 177 zł

Absolutna nowość szumiś lena - wyjątkowy szumiący miś z czujnikiem snu i ruchu plus komplet baterii, gryzak i pluszowe serce saszetka gratis

Szumiś lena to nasz szumisiowy tata z rodzinki słodziakow. to skuteczny pomocnik rodziców przy usypianiu maluszków. dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.

Lena to specjalistka od opieki nad każdym maluszkiem. jak każda mama, lena jest superbohaterem a jej wyjątkowa umiejętność pozwala zapewnić wszystkim maluszkom spokojny sen.

Zobacz co potrafi miś szumiś:

Czujnik snu - po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a miś szumiś przechodzi w tryb czuwania. kiedy maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

System non-stop - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

Łatwość obsługi: szumiące serce szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

Bezpieczeństwo: szumisie są bezpieczna dla dzieci już od pierwszych dni życia. szumiś uszyty jest z atestowanych materiałów. kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak.

Po wyjęciu szumiącego serca, szumisia można prać w pralce.

Szumisie to w całości polski producent, z polskimi założycielami, pracownikami i pomysłodawcami. wszystkie szumisie od początku do końca wytwarzane są w zakładach zlokalizowanych w polsce!

Szumiś ma wymiary 13 x 33 cm.

Uwaga: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu aaa a od nas otrzymują państwo komplet baterii gratis !

Poniżej gratisy:

Pluszowe serduszko saszetka - posiada wygodny zaczep do zawieszenia w wózku lub foteliku samochodowym

Zawieszka - gryzak

Komplet baterii alkaicznych aaa

40x21x14 gabaryt b kg

Model zawierający aplikację i moduł bluetooth dostępny na innej naszej ogłoszeń - wyboru można dokonać w menu w lewej górnej części tej oferty.

Na innych naszych ogłoszeniech dostępne inne modele.

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660

 

brak informacji

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660