Szumiący miś mini na kolki szumiś dobry sen główka

Cena: Cena Specjalna 79 zł

Szumiś, szumiący miś na spokojny sen waszego maleństwa z 5 rodzajami białego szumu i wyłącznikiem czasowym po upływie 60 minut od uruchomienia oraz regulacją i pamięcią głośności

Szumiś mini - szumiący przyjaciel twojego maluszka. szumiś mini – teraz kojący szum możesz zabrać ze sobą wszędzie. dzięki niewielkim rozmiarom oraz ma specjalnemu zapięciu na rzep, szumiś mini idealnie nadaje się do powieszenia na dziecięcym łóżeczku, wózku, foteliku samochodowym czy nosidełku. można go też przyczepić na rękę. w środku szumisia mini znajduje się kieszonka, zapinana na bezpieczny suwak, w której kryje się szumiące serce. szumiące serce obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

Po wyjęciu mechanizmu główkę można prać w pralce.

Wysokość 15cm, szerokość 15cm

Szumiś mini – teraz kojący szum możesz zabrać ze sobą wszędzie. dzięki niewielkim rozmiarom oraz ma specjalnemu zapięciu na rzep, szumiś mini idealnie nadaje się do powieszenia na dziecięcym łóżeczku, wózku, foteliku samochodowym czy nosidełku. można go też przyczepić na rękę. w środku szumisia mini znajduje się kieszonka, zapinana na bezpieczny suwak, w której kryje się szumiące serce. szumiące serce obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

Po wyjęciu mechanizmu główkę można prać w pralce.

Według opracowanej przez dr dr harvey’a karpa metody 5s nowo narodzone maluchy najlepiej uspokaja ciasne otulenia, ssanie, kołysania, pozycja na brzuchu oraz szumienie, które emitują właśnie szumisie. żeby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb maluszków każdy szumiący szumiś odtwarza aż 5 rodzajów białego szumu: szum biały, szum różowy, szum bicia serca i wód płodowych, szum morskich fa, szum deszczu.

Szumisie to najwyższa jakość wykonania!

Model zawierający aplikację i moduł bluetooth dostępny na innej naszej ogłoszeń - wyboru można dokonać w menu w lewej górnej części tej oferty.

20x22x14 gabaryt b ał

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660

 

brak informacji

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660