Szumiś max niania aplikacja szumiący miś czujnik

Cena: Cena Specjalna 272,75 zł

Absolutna nowość szumiś max niania - wyjątkowy szumiący miś z modułem bluetooth, funkcją niani sterowany smartfonem plus komplet baterii, gryzak i pluszowe serce saszetka gratis

Szumiś max to nasz szumisiowy tata z rodzinki słodziakow. to skuteczny pomocnik rodziców przy usypianiu maluszków. dzięki aż 5 rodzajom białego i różowego szumu, pomaga już najmłodszym dzieciom wyciszyć się i zasnąć.

Max to też przytulny towarzysz snu. w czasie drzemek maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia. sprawdzi się też podczas zabawy, wycieczek i na spacerze.

Zobacz co potrafi miś szumiś:

Aplikacja - dzięki aplikacji możesz sterować szumisiem z sąsiedniego pokoju, dzięki czemu nie zbudzisz maluszka wchodząc d pokoju lub wyjmując go z łóżeczka, aby zmienić funkcje; aplikacja steruje wszystkimi funkcjami misia; dodatkowo przygotowaliśmy specjalny edytor zdjęć, dzięki któremu nie zapomnisz najważniejszych chwil swojego maleństwa; aplikacja łączy się z misiem przy pomocy bluetooth

Czujnik snu - po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a miś szumiś przechodzi w tryb czuwania. kiedy maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk. po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

System non-stop - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

Łatwość obsługi: szumiące serce szumisia obsługuje się za pomocą tylko jednego przycisku bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

Bezpieczeństwo: szumisie są bezpieczna dla dzieci już od pierwszych dni życia. szumiś uszyty jest z atestowanych materiałów. kieszonka z szumiącym sercem znajduje się w brzuszku misia (zapięcie z tyłu maskotki) i zapinana jest na bezpieczny suwak.

Po wyjęciu szumiącego serca, szumisia można prać w pralce.

Szumisie to w całości polski producent, z polskimi założycielami, pracownikami i pomysłodawcami. wszystkie szumisie od początku do końca wytwarzane są w zakładach zlokalizowanych w polsce!

Szumiś ma wymiary 16 x 34 cm.

Uwaga: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu aaa a od nas otrzymują państwo komplet baterii gratis !

Poniżej gratisy:

Pluszowe serduszko saszetka - posiada wygodny zaczep do zawieszenia w wózku lub foteliku samochodowym

Zawieszka - gryzak

Komplet baterii alkaicznych aaa

40x21x14 gabaryt b kg

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660

 

brak informacji

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660