Zwierzątko elektroniczne tamagotchi hit

Cena: Cena Specjalna 14,95 zł

Zwierzątko elektroniczne tamagotchi hit

Zapewne każdy rodzic zna zabawkę, jaką jest kultowe tamagotchi.

To elektroniczne jajko z małym wyświetlaczem podbija serca wszystkich dzieci już od lat 90! zawieszone na kulkowym breloku kolorowe jajko z elektronicznym zwierzakiem umożliwia przypięcie go do np. do szlufki od spodni bądź plecaka, by zabezpieczyć je przed zgubieniem i nie tylko.

Dzięki temu dziecko zawsze będzie mieć je ze sobą, co jest bardzo istotne.

Ta interaktywna zabawka będzie dobrym treningiem przed posiadaniem własnego zwierzaka, ponieważ nauczy dziecko systematycznej opieki i odpowiedzialności.

Jak wygląda zabawa elektronicznym pupilem? gra rozpoczyna się od animacji jajka, z którego powoli wykluwa się nasz zwierzak.

Opiekun ma za zadanie karmić, zabawiać, kąpać i leczyć wybrane zwierzątko, a także sprzątać po nim, by mogło szczęśliwie rosnąć - jak w prawdziwym życiu.

Systematyczna opieka da maluchowi szansę na obserwację, jak jego wirtualne zwierzątko rośnie.

W tej relacji ważny jest balans - nadopiekuńczość i zaniedbywanie pupila mogą wywołać przykre skutki, jakimi jest choroba.

Elektroniczne jajko zapakowane jest w kolorowy blister, a jego uruchomienie wymaga dwóch sztuk baterii 1.5 v, które znajdują się w zestawie.

Ze względu na małe wymiary oraz dołączony brelok, zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci, które osiągnęły 3. rok życia.

Wymiary tamagotchi:

- 6 cm x 5,5 cm.

Wymiary opakowania:

- 9,5 x 16,5 cm.

Na naszych ogłoszeniech znajdziesz również:

Wózki spacerowe/głębokie, lalkowe, huśtawki, śpiworki, folie przeciwdeszczowe i różnego rodzaju akcesoria dziecięce idealne na prezent dla swojego dzieciaka.

 

tobiasz krysik
e-sklep tobi
biała 42
42-125 kamyk
NIP: 5742036800

 

brak informacji

 

tobiasz krysik
e-sklep tobi
biała 42
42-125 kamyk
NIP: 5742036800