Zestaw narzędzi w walizce dla dziecka 19 elementów

Cena: Cena Specjalna 54,95 zł

Zestaw narzędzi w walizce dla dziecka 19 elementów

Plastikowe narzędzia zaprojektowane z myślą o kilkuletnich dzieciakach to zabawki, które w rewelacyjny sposób rozwijają orientację przestrzenną, uczą logicznego myślenia, a także pobudzają kreatywność i wyobraźnię.

Sprawiają, że chłopiec może poczuć się jak tata lub dziadek — w domu uchodzący za złotą rączkę.

Zestaw takich zabawek pozwoli również na wspólną pracę w garażu lub ogródku, gdzie każdy będzie mógł używać dostosowanych do siebie narzędzi.

W skład zestawu wchodzi 19 elementów, między innymi:

- walizka,

- śrubokręt,

- młotek,

- klucz,

- piła,

- miarka,

- naklejki.

Prezentowany zestaw z pewnością spodoba się każdemu chłopcu! czerwona walizeczka odznacza się nie tylko uniwersalnością i świetnym designem — składa się z 19 różnorodnych elementów, które gwarantują fantastyczną zabawę.

Każde z narzędzi znajdujących się w komplecie pomimo realnego wyglądu posiada bezpieczną, opływową formę, odpowiadającą za komfort i lekkość użytkowania.

Rozmiar zabawkowych narzędzi dostosowany jest do rączek kilkuletnich dzieci, dzięki czemu zabawa będzie ogromną przyjemnością.

Zestaw dla małego majsterkowicza posiada certyfikat ce, jego produkcja jest zgodna z normą en 71.

Wszelkie elementy wchodzące w skład zestawu wykonano z atestowanego, solidnego tworzywa, które gwarantuje komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Zestaw przeznaczony jest dla wszystkich chłopców powyżej 3. roku życia, zapakowany jest w kartonową, kolorową przepaskę.

Wymiary walizki:

- 24 cm x 23 cm x 10 cm.

Na naszych ogłoszeniech znajdziesz również:

Wózki spacerowe/głębokie, lalkowe, huśtawki, śpiworki, folie przeciwdeszczowe i różnego rodzaju akcesoria dziecięce idealne na prezent dla swojego dzieciaka.

 

tobiasz krysik
e-sklep tobi
biała 42
42-125 kamyk
NIP: 5742036800

 

brak informacji

 

tobiasz krysik
e-sklep tobi
biała 42
42-125 kamyk
NIP: 5742036800