Wózek spacerowy elia tropical lionelo parasolka

Cena: Cena Specjalna 269 zł

Wózek spacerowy lionelo elia

Wózek powinien nie tylko być bezpieczny i komfortowy, ale także stylowy – wiedząc o tym, marka lionelo stworzyła spacerówkę elia dla najbardziej wymagających użytkowników. jest to lekki model – waży zaledwie 7 kg, więc bez trudu wniesiesz go po schodach czy przetransportujesz w bagażniku samochodowym. wózek składa się do niewielkich rozmiarów. przeznaczony jest dla dzieci ważących nie więcej niż 15 kg (6-36 miesięcy).

Regulowane oparcie

Lionelo elia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych tak, by zapewnić odpowiednią wygodę. regulowane oparcie i podnóżek umożliwiają dostosowanie wózka do aktualnych potrzeb małego pasażera – może on w wózku wygodnie zasnąć lub eksplorować otoczenie.

Dbamy o bezpieczeństwo

Nawet podczas spokojnych spacerów warto zadbać o bezpieczeństwo maluszka. wózek lionelo elia został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymają dziecko w odpowiedniej pozycji. miękki, piankowy pałąk będzie zaś stanowił dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem maluszka z wózka. pasy wyposażone są w specjalne otulinki, by nie podrażniały wrażliwej skóry dziecka.

Głęboki, regulowany daszek

Głęboki daszek możesz regulować w dowolny sposób. dzięki temu możesz zapewnić maluszkowi ochronę przed deszczem, wiatrem, a nawet uporczywym słońcem, czy po prostu sprawić, by jego sen stał się głębszy. dodatkowo duży daszek zapewnia też dziecku więcej miejsca.

Dodatkowe akcesoria ułatwiające spacer

Miejski wózek lionelo elia wyposażono w podręczne kieszonki i pojemny kosz na zakupy. dzięki temu możesz mieć pewność, że zmieszczą się wszystkie potrzebne rzeczy na spacer, a w dodatku bezproblemowo zrobisz zakupy podczas pieszej wycieczki z maluszkiem. w zestawie otrzymasz również moskitierę, ocieplacz na nogi oraz folię przeciwdeszczową. masz dzięki temu pewność, że maluch będzie zawsze dobrze chroniony.

Wygoda przejażdżki i komfort prowadzenia

Pełne piankowe kółka z blokadą skrętu i hamulcem ułatwiają rodzicowi prowadzenie wózka, dzięki czemu spacer jest przyjemnością. podróżując w tym spacerowym wózku dziecko ma zapewnioną amortyzację wstrząsów. dzięki amortyzacjom w kołach, nie straszne wam będą wszelkie nierówności na drodze. maluszek bez problemu będzie mógł uciąć sobie spokojną drzemkę podczas spaceru.

Unikalny design

Poza wysoką jakością wykonania uwagę zwraca niebanalny design, który zwraca uwagę podczas każdego spaceru. wózek lionelo elia został wykonany z niezwykłą starannością i unikalnym pomysłem tak, by każdy mógł dobrać do siebie odpowiedni kolor i styl. pastelowy róż w połączeniu z jasną szarością idealnie podkreśli wyjątkowość twojej małej księżniczki.

 

Krzysztof Czerniejewski
KAMIZUM
Sikorskiego 16
42-300 Myszków
NIP: 5732519224

 

brak informacji

 

Krzysztof Czerniejewski
KAMIZUM
Sikorskiego 16
42-300 Myszków
NIP: 5732519224