Szumiący miś na kolki szumiś dobry sen szumisie ok

Cena: Cena Specjalna 84,99 zł

Szumiś, szumiący miś na spokojny sen waszego maleństwa z 5 rodzajami białego szumu i wyłącznikiem czasowym po upływie 60 minut od uruchomienia oraz regulacją i pamięcią głośności

Szumiący miś na spokojny sen maluszka i rodziców.

Szumisiowa maskotka jest przyjacielem nie tylko nowo narodzonego maluszka, ale też niemowlaka, który z ciekawością poznaje świat, a rodzicom daje bezcenne chwile dla siebie - dla każdego rodzica, bo każdy zasługuje na moment spokoju, relaksu i odpoczynku .

Szumisie to szumiące misie, stworzone po to, żeby maluszki mogły spać spokojnie. biały szum, który emitują pomaga noworodkom wyciszyć się i zasnąć. dlaczego dzieci tak go lubią? bo przypomina im to, co słyszały w brzuchu mamy. doskonale pamiętają ten dźwięk – kojarzy im się z ciepłem i bezpieczeństwem.

Każdy spośród naszych wyjątkowych szumiących misiów wydaje 5 rodzajów białego szumu: dwa różne dźwięki suszarki, padający deszcz, wody płodowe z biciem serca, fale morskie - to bardzo ważne ponieważ pozwoli dopasować dźwięk który najlepiej odpowiada waszemu maleństwu. miś zapamiętuje ustawiony poziom głośności który najbardziej odpowiada waszemu dziecku. po 60 minutach dźwięk wycisza się, żeby nie obudzić śpiącego dziecka i sam się wyłącza. szumisiowa główka ma specjalne zapięcie, dzięki któremu idealnie nadaje się do powieszenia na dziecięcym łóżeczku, wózku, foteliku samochodowym czy nosidełku, można go też przyczepić na rękę.

Szumisie uszyte są z materiałów odpowiednich dla najmłodszych dzieci, posiadających niezbędne atesty, można je prać w pralce po wcześniejszym wyjęciu z nich mechanizmu który znajduje się w kieszonce zamykanej na bezpieczny suwak.

Szumisie przeszły wymagające testy potwierdzające, że mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka. nasze oryginalne szumiące misie cechuje najwyższa jakość wykonania, gdyż zostały stworzone po to, by zapewnić spokojny sen wszystkim maluszkom. szumiące misie polecają położne, lekarze i psychologowie. materiał minky, z którego uszyte są misie stymuluje sensorycznie co wspiera rozwój dziecka. niemowlak chętnie bawi się szumisiowymi łapkami i uszkami. a kiedy maluszek zasypia może przytulić się do miękkiego szumiącego misia.

Szumisie uszyte są z pięknych, miękkich i przede wszystkim bezpiecznych dla dzieci materiałów. wszystkie posiadają odpowiednie atesty.

Maskotka ma wymiary 16 x 15 cm

Szumisie dostępne są w kolorze

Niebieski

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660

 

brak informacji

 

Beata Żmudzińska
PHU ASPOL Beata Żmudzińska
Dworcowa 5
27-200 Starachowice
NIP: 6641310660