Recaro monza evo seatfix fotelik 15-36kg isofix

Cena: Cena Specjalna 696 zł

- recaro monza nova 2 evo seatfix fotelik samochodowy
- 15-36kg
- 4 gwiazdki w testach zderzeniowych
- system zaawansowanej ochrony bocznej asp
- możliwość montażu w samochodach wyposażonych w system isofix jak i bez systemu isofix
- kolor carbon black (czarno-szary)
- 77159

Nowy model monza nova evo zachwyci rodziców i dzieci w wieku od trzech do dwunastu lat swoją ogromną wygodą i idealną wentylacją. monza evo zapewnia optymalną i niezawodną ochronę głowy, szyi i pleców dzięki głębokim osłonom bocznym z systemem asp oraz elastycznemu dopasowaniu do wzrostu dziecka.

Fotelik monza nova 2 evo seatfix przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik wyposażony jest w poduszki rozkładające równomiernie obciążenie, wypełnienia z pianki absorbującej energię uderzenia, w szczególności w obrębie głowy i bioder. wszystko to redukuje niebezpieczeństwo obrażeń dziecka. stałe podłokietniki zapewniają podróżującemu dziecku dodatkowe boczne trzymanie oraz chronią biodra. zagłówek fotelika recaro monza nova 2 evo seatfix posiada regulację wysokości.

Konstruktorzy recaro nie zapomnieli również o komforcie i wygodzie: system wewnętrznych kanałów wentylacyjnych, przyjemne w dotyku i oddychające tapicerki zapewnią komfort, wygodę i z pewnością umilą dziecku nawet najdłuższą podróż.

Wymiary i waga:

- szerokość: 56 cm
- wysokość: 67cm
- głębokość: 47 cm
- waga: 6,6 kg

Montaż przodem do kierunku jazdy.

Montaż na isofix lub samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Jeden z najbezpieczniejszych fotelików w tej kategorii wagowej!

Fotelik uzyskał bardzo wysokie noty w crash-testach przeprowadzone przez niezależne instytuty badające foteliki dziecięce.

Obok rezultaty wersji klasycznej, która konstrukcyjnie jest identyczna. wersja evo to zubożona wersja modelu nova 2 seatfix, która w stosunku do wersji evo posiada dodatkowo:

- plastikowe prowadnice pasa biodrowego
- poduszkę powietrzną regulującą głębokość zagłówka
- głośniki w zagłówku

Wyposażona w uchwyty isofix recaro monza evo seatfix to fotelik który szybko, łatwo, pewnie i bezpiecznie można przymocować do punktów mocowania isofix w samochodzie co znacząco wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Dzięki mocowaniom isofix:

- przy uderzeniach czołowych pasy samochodowe trzypunktowe którymi przypięte jest dziecko absorbują jedynie jego ciężar bez konieczności przenoszenia ciężaru fotelika
- przy zderzeniach bocznych utrzymują fotelik w miejscu i uniemożliwiają jego przesunięcie w stronę strefy uderzenia
- podczas jazdy samochodem bez dziecka w foteliku nie jest konieczne przypinanie samego fotelika pasem bezpieczeństwa

Recaro monza evo seatfix to wyrafinowana technologia i najwyższej jakości materiały.

Monza evo seatfix może być stosowana w samochodach bez mocowań isofix po wcześniejszym wsunięciu zaczepów seatfix w foteliku.

Montaż

Recaro monza evo seatfix montujemy w samochodzie poprzez ustawienie fotelika na odpowiednim miejscu na kanapie samochodu, mocowania isofix posiadają wskaźniki prawidłowego zapięcia, sprawdzamy czy zagłówek kanapy nie koliduje z zagłówkiem fotelika, jeżeli tak to należy zagłówek kanapy samochodowej należy wymontować lub odwrócić go o 180 stopni, a następnie maksymalnie docisnąć fotelik do kanapy samochodowej.

Dziecko przypinamy 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu.

W tej kategorii wagowej bardzo ważne jest to, żeby pas samochodowy był odpowiednio przeprowadzony przez wskazane (czerwone) miejsca i odpowiednio naciągnięty na dziecku. dlatego też fotelik został wyposażony w 2 prowadnice zamocowane w zagłówku, które wymuszają prawidłowy przebieg pasa samochodowego barkowego przez środek ramienia dziecka, oraz 2 prowadnice na siedzisku fotelika, które mają za zadanie wymusić prawidłowy przebieg pasa biodrowego.

Wygodne siedzenie z pianki doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia odpowiednie podparcie.

Skorupa fotelika jest obudowana energochłonnymi materiałami najwyższej jakości.

Tapicerka to zupełnie nowy, wysoce funkcjonalny materiał: oddychający i efektywnie odprowadzający ciepło, posiada aksamitną powłokę oraz gesty splot tkaniny, dzięki czemu ogranicza osadzanie się potencjalnych zabrudzeń, jest niebywale delikatna i miękka w dotyku.

Tapicerki recaro spełniają wymogi oeko-tex standard 100 oraz stiftung warentest. zostały przetestowane pod kątem trwałości koloru oraz zawartości substancji szkodliwych. dodatkowo są one odporne na działanie potu i śliny a także wysoko trudnopalne.

Regulowany zagłówek, powoduje, że fotelik rośnie razem z dzieckiem.

Zagłówek ma aż 11 pozycji regulacji co sprawia, że zawsze będzie idealnie dopasowany do wzrostu dziecka.

Zawansowany system ochrony bocznej asp (advanced side protection), który sprawia, że dziecko, które znajduje się w foteliku jest schowane za wysokimi bokami fotelika, co sprawia, że podczas uderzeń bocznych główka dziecka, jaki i całe ciało jest zawsze doskonale chronione.

System cyrkulacji powietrza acs (air circulation system): pasywny system wentylacji zapewnia komfort nawet w ciepłe dni

Dlaczego recaro?

Recaro to doskonale znana marka wśród miłośników motoryzacji. przez lata działalności stała się synonimem znakomitych produktów powstających według najwyższych standardów. recaro to światowy lider w produkcji foteli specjalistycznych z przeznaczeniem m.in. do sportu samochodowego oraz dla przemysłu lotniczego. innowacja, trwałość i przede wszystkim bezpieczeństwo to wizytówka recaro. teraz wasze pociechy mogą korzystać z ponad 100-letniego doświadczenia niemieckich inżynierów, a wy jako rodzice możecie być pewni, że zapewniliście swoim dzieciom najwyższy dostępny poziom bezpieczeństwa.

Dlaczego my?

Produkt, który sprzedajemy nie jest wirtualny. już czeka w naszym magazynie na twoje zamówienie! posiadamy pełną ofertę produktów recaro dostępnych od ręki! kupując w autoryzowanym sklepie recaro na masz gwarancję zakupu produktu z oficjalnej dystrybucji z pełną gwarancją producenta! wszystkie produkty objęte są gwarancją door-2-door.

Wymiana fotelików powypadkowych

Wszystkie foteliki recaro są objęte bezpłatnym programem wymiany fotelików powypadkowych. każdy fotelik zakupiony w naszym sklepie po 1 maja 2019 w ciągu 6 lat od daty zakupu biorący udział w wypadku zostanie wymieniony na nowy fotelik.

 

Neonn spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Mełgiewska 26
20-234 Lublin
NIP: 7123302995

 

brak informacji

 

Neonn spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Mełgiewska 26
20-234 Lublin
NIP: 7123302995