Poduszka klin+podkład nieprzemakalny motherhood

Cena: Cena Specjalna 69,99 zł

Poduszka klin

Specyfikacja

- kolor: kropy musztardowe
- skład: poszewka: 100% bawełny
- podkładka (nieprzemakalna i oddychająca): 100% bawełny + 100% pu (membrana)
- wypełnienie: pianka poliuretanowa
- rozmiar:60x45cm
- atest: atest oeko-tex standard 100

Poduszka klin

Poduszka klin gwarantuje bezpieczne ułożenie niemowlęcia podczas leżenia na plecach. wyposażona w otwory wentylacyjne zapewniające swobodny przepływ powietrza. posiada zdejmowaną poszewkę wykonaną z najwyższej jakości bawełny.

Absolutnie higieniczna

W odróżnieniu od innych, podobnych produktów dostępnych na rynku klin motherhood jest wyjątkowo higieniczny: w zestawie znajduje się bawełniana, nieprzemakalna, lecz w pełni oddychająca podkładka (do umieszczenia pod poszewką), która skutecznie zabezpiecza gąbkę przed zabrudzeniami i wilgocią!

Wyjątkowa konstrukcja

Poduszka klin motherhood jest wykonana z pianki poliuretanowej. trwale zachowuje pierwotny kształt i pozwala na wygodne ułożenie dziecka do snu. posiada specjalne otwory wentylacyjne, dzięki którym umożliwia swobodny przepływ powietrza, co zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega przegrzewaniu się malucha.

Odpowiedni kąt nachylenia poduszki zmniejsza ryzyko zakrztuszenia się, jakie może zdarzyć się dzieciom ulewającym pokarm po posiłku. zwiększa także komfort oddychania u zakatarzonych maluchów, ułatwiając ewakuację wydzieliny zatykającej nos.

100% jakości

Poduszka posiada poszewkę wykonaną z najwyższej jakości bawełny posiadającej certyfikat oeko-tex standard. poszewki są zapinane w zamek błyskawiczny. zarówno poszewkę jak i podkładkę można prać w pralce

Poszewki są zapinane w zamek błyskawiczny.

Zarówno poszewkę jak i podkładkę można prać w pralce.

 

Agnieszka Łukasik
Babylist.pl
okopowa 19
23-300 Janów Lubelski
NIP: 8621582066

 

brak informacji

 

Agnieszka Łukasik
Babylist.pl
okopowa 19
23-300 Janów Lubelski
NIP: 8621582066