Otulaczek otulacz rożek antykolkowy motherhood

Cena: Cena Specjalna 39,99 zł

Otulaczek motherhood

Specyfikacja

- kolor: różowy classics
- skład: 100% bawełny
- rozmiar: 0-3mc
- atest: atest oeko-tex standard 100

Otulaczek motherhood

Otulaczek motherhood, uspokaja, ułatwia sen i zmniejsza objawy kolki u noworodków. niezastąpiony w pierwszych tygodniach życia każdego maluszka! zgodnie z zaleceniem pediatrów, otulaczek otula, ale nie usztywnia i nie przegrzewa niemowląt. otulone maleństwo czuje się jak w brzuchu u mamy, jego rączki są blisko ciała, ale nóżki pozostają swobodne.

Niezastąpiony w pierwszych tygodniach życia

Otulaczek uszyty jest z najdelikatniejszej flaneli bawełnianej. idealnie dopasowujący się mięciutki rożek dla niemowląt czyni cuda i uspokaja nawet najbardziej płaczliwe maleństwa. niezastąpiony w pierwszych tygodniach życia każdego maluszka! ponieważ starsze niemowlęta chcą eksplorować świat, bawiąc się swoimi rączkami, otulaczek jest szczególnie rekomendowany dla maluszków tuż po porodzie. nie obawiaj się jednak - twoje dziecko da ci znać, kiedy już "wyrośnie" z otulaczka!

Zmniejsza objawy kolki

Zgodnie z zaleceniami pediatrów, otulaczek otula, ale nie usztywnia i nie przegrzewa niemowląt jak zwykły rożek. otulone maleństwo czuje się jak w brzuchu u mamy, jego rączki są blisko ciała, ale nóżki pozostają dość swobodne. maluch nie jest usztywniony, więc może swobodnie uginać nóżki i łatwo znajduje idealną dla siebie pozycję. otulanie uspokaja niemowlęta i zmniejsza objawy kolki. zwiększa poczucie bezpieczeństwa niemowląt przypominając im "przytulność" miejsca, w którym spędziły swoje pierwsze 9 miesięcy.

Otulanie, dzięki ograniczeniu nagłych zmian położenia ciała maluszka, redukuje występowanie odruchu moro. dzięki temu dzieci rzadziej się wybudzają i mniej płaczą. otulanie może także ograniczać niebezpieczeństwo wystąpienia zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej, ponieważ ułatwia sen w najbezpieczniejszej dla dziecka pozycji – na plecach.

100% jakości

Dopracowany system miękkich rzepów pozwala na idealne dopasowanie otulaczka do każdego maleństwa (w ramach rozmiaru: 3-7kg). pamiętaj jednak, że otulaczek został stworzony z myślą o noworodkach, i jest rekomendowany dla dzieci w pierwszych tygodniach życia.

 

Agnieszka Łukasik
Babylist.pl
okopowa 19
23-300 Janów Lubelski
NIP: 8621582066

 

brak informacji

 

Agnieszka Łukasik
Babylist.pl
okopowa 19
23-300 Janów Lubelski
NIP: 8621582066