Oryginalny hand fidget spinner spiner kolory

Cena: Cena Specjalna 6 zł

Ten niesamowity gadżet przywędrował do polski do usa i natychmiast zdobył popularność. fidget spinner jest antystresową zabawką pomagającą odprężyć się. na zachodzie jest używany nie tylko przez rzesze nastolatków, ale także przez biznesmenów (jedną z najbardziej narażonych grup na stres), gwiazdy sportu, muzyki czy filmu.

Oferowany fidget spinner powstał z wysokiej jakości bardzo lekkiego tworzywa. został wyprodukowany przy użyciu nowoczesnych form wytryskowych, dzięki czemu zachowuje perfekcyjny kształt. za możliwość swobodnego obkręcania odpowiadają kolorowe łożyska ze stali.

Fidget spinner jest idealnym produktem dla wszystkich bez względu na wiek, płeć czy zawód. przy jego pomocy można wykonywać mnóstwo sztuczek, o czym świadczą filmiki zamieszczane na portalach internetowych. fidget spinner jest niewielkiego rozmiaru, spokojnie zmieści się w kieszeni spodni; można go zawsze mieć przy sobie w stresujących bądź nudnych sytuacjach.

Cechy produktu:

- materiał: aluminium, lekkie tworzywo sztuczne
- materiał łożysk: stal

Podana cena dotyczy zakupu jednej sztuki, po zakupie poinformuj nas, który kolor mamy wysłać. w przypadku braku takiej informacji wysyłka będzie losowa.

Nr kat: ch-014043

Informacja od producenta: nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. niebezpieczeństwo uduszenia.

 

Paweł Rozwandowicz
Leno
Armii Krajowej 20
97-400 Bełchatów
NIP: 7691800964

 

brak informacji

 

Paweł Rozwandowicz
Leno
Armii Krajowej 20
97-400 Bełchatów
NIP: 7691800964