Ocieplana kominiarka termoaktywna dziecięca - 3d

Cena: Cena Specjalna 44 zł

Ocieplana kominiarka termoaktywna dziecięca- 3d - czarownica snow

Uniwersalna, wielofunkcyjna: na narty, snowboard, motor, do biegania, na rower, quada, gokarty itp.

Wyprodukowano w polsce

Snow kids – termoaktywne kominiarki dla dzieci, które idealnie sprawdzają się przy sportach zimowych. kominiarki są wykonane z elastycznego termoaktywnego materiału, dzięki czemu bez problemu dopasują się do głowy dzieci w przedziale wiekowym 4-12 lat o obwodzie głowy 50-56 cm. kominiarka kids jest niezwykle przyjemna w dotyku, jej wewnętrzna warstwa to tzw. "meszek", który delikatnie otula skórę dziecka podczas użytkowania. taka dziecięca kominiarka jest niezbędnym atrybutem każdego małego sportowca, zapewnia komfort cieplny, zwiększa higienę użytkowania kasku oraz zapobiega powstawaniu otarć od zapięcia kasku. dziecko w kominiarce może spędzić wiele godzin na stoku, bez obawy o chłód i podrażnienia. nasze kominiarki dzięki kolorowym i przyjaznym wzorom są chętnie zakładane przez dzieci. w swojej ofercie posiadamy wzory dedykowane zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Skład surowcowy: 100% poliester

Gramatura: 225 gram.

Bezuciskowe płaskie szwy. kominiarka posiada płaski szew z tyłu, wykończony bezuciskową lamówką z potrójnym ozdobnym szwem. wykonane na specjalistycznych maszynach autolapach.

Krótki czas schnięcia. uzyskany dzięki przędzy poliestrowej, której włókna szybko wchłaniają i przekazują wilgoć dalej zapewniając szybkie pozbywanie się wilgoci z odzieży zapewniając doskonały mikroklimat przy ciele.

Odprowadzanie wilgoci. materiał, z którego jest wykonana odzież umożliwia szybkie odprowadzenie potu i wilgoci na zewnątrz co sprawia, że w momentach największego wysiłku fizycznego uwaga skupiona jest na dyscyplinie sportowej, a nie uczuciu dyskomfortu.

Kominiarka wielofunkcyjna:

Skład :100% poliester

Wyprodukowano w polsce

Gramatura: 225 gram

Specjalistyczny płaski szew z tyłu

Rozmiar: dziecięcy (4-12 lat)

*błyskawiczna wysyłka*

Inne wzory dostępne na naszych pozostałych ogłoszeniech.

Do każdego zakupu dołączamy paragon, na życzenie wystawiamy fakturę vat

 

Rafał Wróbel
Firma Handlowo-Usługowa STYLION
Wola Obszańska 54A
23-413 Obsza
NIP: 9182038288

 

brak informacji

 

Rafał Wróbel
Firma Handlowo-Usługowa STYLION
Wola Obszańska 54A
23-413 Obsza
NIP: 9182038288