Lego batman pojazd pingwina z zestawu 70909

Cena: Cena Specjalna 133,33 zł

Lego na licencji dc :: the batman movie

* kaczuszka - pojazd pingwina *

Z zestawu 70909 "włamanie do jaskini batmana" (batcave break-in)

[lego batman pojazd pingwina z zestawu 70909]

Poniżej - poglądowo: pochodzący z producenta opis kompletnego zestawu

[lego batman pojazd pingwina z zestawu 70909 wiek dziecka 9 lat +]

Odeprzyj atak pingwina na jaskinię batmana w zestawie lego batman: film włamanie do jaskini batmana. niezwykle szczegółowy model jaskini batmana zawiera obrotową komorę, w której bruce wayne™ "zamienia się" w batmana™, obrotowe centrum kontroli z batkomputerem, wieloma ekranami i podnoszoną platformą oraz więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec. jaskinia ma też obrotową garderobę z różnymi kostiumami dla minifigurki batmana, takimi jak podwodny kostium, kostium z plecakiem i kostium gniewnego batmana. zabawa jest jeszcze lepsza dzięki sprężynowym działkom na batłodzi oraz dwóm miotaczom klocków i rakietom, w które wyposażony jest pojazd pingwina. zestaw zawiera cztery minifigurki i dwie figurki pingwinich pachołków.

- w zestawie cztery minifigurki: batman™, pingwin™, bruce wayne™ i alfred pennyworth™, oraz dwie figurki pingwinich pachołków z robotycznymi ramionami.
- ten pełen akcji zestaw zawiera szczegółowe modele jaskini batmana, batłodzi i pojazdu pingwina.
- jaskinia batmana zawiera obrotową komorę transformacyjną, podnoszone i obrotowe centrum kontroli z batkomputerem w kształcie nietoperza i kilkoma ekranami, obrotowe krzesło, podnoszoną platformę, dwie szafki na batarangi oraz płytkę z logo batmana™, więzienie z wybuchającą ścianą, przez którą można uciec, oraz obrotową garderobę z trzema różnymi kostiumami (korpusami do minifigurki) dla batmana.
- umieść minifigurkę bruce’a wayne’a™ z jednej strony obrotowej komory transformacyjnej i obróć ją, by odkryć ukrytą minifigurkę batmana™.
- aktywuj podnoszoną platformę, by przemieścić minifigurkę z podłogi do centrum kontroli z batkomputerem.
- wybierz jeden z kostiumów batmana z obrotowej garderoby: podwodny kostium, kostium z plecakiem lub kostium gniewnego batmana™.
- batłódź wyposażona jest w kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa sprężynowe działka na klocki z ukrytym włącznikiem, cztery miotacze klocków i skrzydła nietoperza z tyłu.
- pojazd pingwina ma kokpit z miejscem na minifigurkę z ruchomą dźwignią, dwa miotacze klocków, dwie rakiety i obrotowe śmigło.
- broń: dwa batarangi batmana i piły mechaniczne pachołków pingwina.
- akcesoria: płaszcz i nowy pas na broń batmana (nowość z sezonu wiosennego 2017 r.), urządzenie do oddychania, płetwy, mikrofon, złota maska, futrzany kołnierz, parasol i cylinder pingwina oraz kieliszek bruce’a wayne’a.
- zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 lat.
- wymiary jaskini batmana: ok. 21 cm wysokości, 40 cm szerokości i 20 cm głębokości.
- wymiary łodzi batmana: ok. 6 cm wysokości, 20 cm długości i 12 cm szerokości.
- wymiary łodzi: ok. 9 cm wysokości, 12 cm długości i 10 cm szerokości.

[lego batman pojazd pingwina z zestawu 70909 numer produktu 70909]
[lego batman pojazd pingwina z zestawu 70909 płeć chłopcy]

Strona produktu:

[lego batman pojazd pingwina z zestawu 70909 bohater batman]

 

Łukasz Stafiński
inneFORMY Łukasz Stafiński
UŁANÓW 29/1
20-554 LUBLIN
NIP: 5631586905

 

brak informacji

 

Łukasz Stafiński
inneFORMY Łukasz Stafiński
UŁANÓW 29/1
20-554 LUBLIN
NIP: 5631586905