Britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg

Cena: Cena Specjalna 672 zł

[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg mocowanie fotelika względem kierunku jazdy przodem do kierunku jazdy]

Britax römer king ii

- fotelik 9-18kg w kolorze moonlight blue czarna seria 81296

[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg]

King ii łączy bezpieczeństwo i wygodę dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony przedniej i bocznej zapewniającemu bezpieczną podróż. wielostopniowa regulacja nachylenia siedziska gwarantuje wygodną jazdę dla twojego śpiącego dziecka. dodatkowo, opatentowany system napinania pasów bezpieczeństwa z podnoszonym siedziskiem pozwalają na szybką i bezproblemową instalację za każdym razem.

Warto wiedzieć: king ii został przetestowany przez adac (adac online 06/2016) otrzymując opinię “dobry" oraz ocenę 2.3.

- fotelik dla dzieci o wadze od 9 do 18kg
- montaż przodem do kierunku jazdy
- montaż 3-punktowym pasem bezpieczeństwa

W tej ofercie kolor moonlight blue czarna seria (czarny korpus)

W dalszej treści do zobrazowania cech produktu użyto zdjęć innego koloru

[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg]

Znakomita kompatybilność, prosta instalacja

King ii zatwierdzono do użytku w każdym samochodzie z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa, a przy tym jest wszechstronny i łatwy w instalacji. dzięki podnoszonemu siedzisku pozwala na łatwiejszy dostęp i widoczność przy regulowaniu pasa bezpieczeństwa. po dopasowaniu pasa opuszczenie siedziska powoduje jego automatycznie napięcie, zapewniając bezpieczne, pewne zapięcie.

System napinania pasów bezpieczeństwa został opatentowany i regulowane siedzisko pozwala na prostą, bezpieczną i szybką instalację fotelika za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu. siedzisko podnosi się do przodu, pozwalając na łatwe dopasowanie pasa bezpieczeństwa. zamknięcie siedziska automatycznie zaciska pas zapewniając bezpieczne dopasowanie.

[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg kategoria wagowa 9-18 kg]
[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg kod producenta 81296]

Łatwa regulacja pasów i wysokości zagłówka

Nasz wyściełany zagłówek i pasy wewnętrzne można łatwo regulować jedną ręką, dostosowując je do wzrostu dziecka. przed zainstalowaniem fotelika w samochodzie należy upewnić się, czy zagłówek jest w prawidłowej pozycji – tuż powyżej ramion dziecka.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. w przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

Nakładki naramienne zwiększają komfort i ograniczają ruch dziecka do przodu w zderzeniu czołowym, szczególną ochronę zapewniając delikatnej szyi dziecka. pomagają one także w równomiernym rozprowadzaniu sił kolizji czołowej przez ramiona i klatkę piersiową.

Wiele pozycji nachylenia

Wygoda twojego dziecka podczas podróży jest bardzo ważna. dlatego fotelik został zaprojektowany tak, by umożliwić mu cztery pozycje nachylenia. możesz łatwo regulować nachylenie tak, by twoje dziecko mogło podróżować wygodnie i komfortowo.

[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg seria king ii]

Szybko zdejmowane obicie

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. dlatego zaprojektowaliśmy obicie nadające się do prania w pralce. można łatwo je zdjąć bez usuwania pasów. czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg kolor odcienie granatowego]
[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg informacje dodatkowe regulacja pozycji dziecka regulacja siedziska regulacja zagłówka zdejmowana tapicerka]
[britax romer king ii fotelik samochodowy 9-18kg]

 

Neonn spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Mełgiewska 26
20-234 Lublin
NIP: 7123302995

 

brak informacji

 

Neonn spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Mełgiewska 26
20-234 Lublin
NIP: 7123302995