Britax romer advansafix iv m fotelik 9-36kg isofix

Cena: Cena Specjalna 999 zł

Britax romer advansafix iv m fotelik samochodowy 9-36kg

Kolor: cosmos black 65814

- mocowanie na isofix + top tether (w kategorii 9-18kg)
- rewelacyjna niemiecka jakość wykonania

Advansafix iv m rośnie razem z twoim dzieckiem – od 9 do 36 kg. w tym czasie easyrecline i miękkie wyściełanie zapewniają komfort zarówno maluchom, jak i straszakom. dodatkowo, dzięki funkcji flip&grow możesz z łatwością przejść ze zintegrowanych 5-punktowych pasów bezpieczeństwa na 3-punkotwe pasy samochodu. advansafix iv m zapewnia ochronę dzieciom w każdym wieku.

- kategoria wagowa: 9-36kg
- od ok 9 miesięcy do 12 roku życia
- montaż na isofix + top tether (w kategorii 9-18kg)
- montaż na isofix (w kategorii 15-36kg)
- montaż przodem do kierunku jazdy

Dostępny kolor:

Cosmos black 65814

Elastyczne rozwiązanie, które rośnie razem z tobą

Advansafix iv m rośnie razem z twoim dzieckiem. dzięki funkcji flip&grow możesz przejść ze zintegrowanych 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, na 3-punktowe pasy samochodu, od kiedy twoje dziecko osiągnie 15 kg, maksymalnie 18 kg – to dziecinnie proste. żadne elementy nie są demontowane, więc części twojego fotelika nie zaginą, a zmianę możesz odwrócić w każdej chwili. miękkie wyściełanie i funkcja easyrecline z trzema regulowanymi pozycjami nachylenia zapewniają wygodę dzieciom w każdym wieku.

Po prostu bezpiecznie na co dzień

Bezpieczeństwo twojego dziecka jest dla nas bardzo ważne. dlatego fotelik advansafix iv m został zaprojektowany tak, by chronić twoje dziecko w każdym wieku. kiedy przypinasz dziecko 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa, secureguard utrzymuje dolny pas w optymalnej pozycji na kościach miednicy, zmniejszając ryzyko obrażeń brzucha. dodatkowo, głębokie, miękko wyściełane skrzydła boczne i zagłówek w kształcie litery v zmniejszają ryzyko obrażeń podczas kolizji z boku.

Łatwo regulowany zagłówek

Łatwo regulowany zagłówek został zaprojektowany specjalnie dla starszych dzieci, w przypadku korzystania z 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, stosowanego, aby zabezpieczyć je w foteliku samochodowym. zagłówek może być łatwo dostosowany do prawidłowego położenia, tuż powyżej ramion dziecka, za pomocą jednej ręki – nawet, gdy dziecko siedzi już w foteliku.

Zagłówek typu v

Zagłówek w kształcie litery v został zaprojektowany tak, by mieć pod kontrolą ruchy głowy twojego dziecka. zapewnia optymalną ochronę na wypadek uderzenia bocznego jednocześnie dbając o wygodę podczas jazdy. dodatkowo, zagłówek i pasy mogą być łatwo regulowane z przodu, by dostosować się do wzrostu twojego dziecka.

Ochrona fotelika z wysokim oparciem

Nasze foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder – zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego – górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.

Easyrecline

System easyrecline jest przystosowany dla dzieci w każdym wieku i pozwala na regulację fotelika do trzech wygodnych pozycji – nawet kiedy dziecko siedzi w foteliku i bez potrzeby regulacji top tether. idealna wygoda dla dzieci i rodziców.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. w przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

Flip&grow

Kiedy twoje dziecko osiągnie 15 kg i maksymalnie do 18 kg, musisz przejść ze zintegrowanych 5-punktowych pasów bezpieczeństwa na 3-punktowe pasy bezpieczeństwa samochodu do zapinania dziecka w foteliku. dzięki funkcji flip&grow możesz to zrobić w kilku prostych krokach. wyreguluj zagłówek i schowaj zintegrowane pasy w oparciu, żeby nie zginęły. następnie przełącz panel regulujący flip&grow tak, by secureguard znajdował się nad siedziskiem i gotowe.

Miękkie, neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową

Nasze nowe miękkie, neoprenowe ochraniacze wygodnie dopasowują się do klatki piersiowej twojego dziecka. pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia i zapewniają większą wygodę dzięki pięciopunktowym pasom bezpieczeństwa. dodatkowo, mogą być łatwo usunięte do czyszczenia bez wypinania pasów.

Secureguard

Secureguard pomaga chronić delikatne okolice brzucha twojego dziecka poprzez dodatkowy – czwarty punkt zaczepienia standardowego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. utrzymując pas biodrowy w optymalnym położeniu ponad kośćmi biodrowymi dziecka, secureguard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej aż do 35 %*, dając dziecku jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.

*wewnętrzne testy britax römer z użyciem manekina q6, reprezentującego przeciętnego sześciolatka

Top tether

Górny pas mocujący top tether minimalizuje obroty fotelika, redukując ryzyko obrażeń głowy i szyi w przypadku kolizji. dzięki dwóm punktom zaczepienia top tether w kształcie litery v daje twojemu dziecku lepszą stabilność i bezpieczeństwo niż zwyczajne pasy.

System pivot link

To opatentowany system, który wykorzystuje mocowanie isofix, dzięki mechanizmowi opuszczania (pivot link) znacznie redukuje rotację fotelika do przodu i w ten sposób kieruje większą część energii w dół w siedzenie samochodu.

Oznacza to, że w pierwszej fazie wypadku, kiedy jeden pojazd najechał na drugi, skierowany do przodu ruch dziecka zostaje zamortyzowany i ograniczony przez to, że fotelik jest najpierw przyciskany do siedzenia samochodu. w drugiej fazie fotelik dziecięcy porusza się wtedy wyhamowany do przodu. pivot link redukuje w ten sposób obciążenie ciała dziecka, a w szczególności kręgów szyjnych.

Szybko zdejmowane obicie

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. dlatego zaprojektowaliśmy obicie nadające się do prania w pralce. można łatwo je zdjąć bez usuwania pasów. czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

Montaż (grupa 1)

Isofix z top tether (grupa 1) zamontowanie fotelika w sposób w 100% bezpieczny bywa niełatwe, a to dlatego, że każdy samochód jest inny. właśnie dlatego britax römer stworzył pierwszy dziecięcy fotelik samochodowy z systemem isofix. jest to system łączy wykorzystywany prawie we wszystkich samochodach. system isofix stwarza pewne i bezpieczne połączenie pomiędzy fotelikiem dziecka, a samochodem. dzięki temu, gdy fotelik jest montowany przez ciebie lub kogoś z twoich bliskich w twoim lub innym samochodzie, ryzyko popełnienia błędów jest mniejsze. advansafix iv m wymagania specjalne – bezpieczny montaż jest zapewniony, gdy zostanie użyty górny pas mocujący top tether, dający optymalną stabilność. zanim kupisz fotelik, zajrzyj do podręcznika użytkowania samochodu i zlokalizuj miejsca mocowania isofix i top tether w twoim pojeździe, poproś też sprzedawcę o montaż testowy w twoim samochodzie (poproś, by przeprowadził go pracownikprzeszkolony przez britax).

Montaż (grupa 2)

Britax römer to większa elastyczność montowania fotelika samochodowego przy użyciu 3 punktowego pasa bezpieczeństwa. ta opcja jest poręczna, zwłaszcza w przypadku konieczności przeniesienia fotelika do różnych typów samochodów, w których nie występuje system montażu isofix. prowadnice pasów bezpieczeństwa umocowane przy danym siedzeniu samochodu ułatwiają poprawne zainstalowanie fotelika. advansafix iv m posiada zintegrowane złącza isofix i top tether, pozwalające na przytwierdzenie fotelika do punktów mocowania isofix i top tether w twoim samochodzie. system instalacyjny bazujący na technologii isofix i top tether umożliwia w razie wypadku znakomite działanie fotelika, w którym dziecko jest przypięte 3-punktowym pasem bezpieczeństwa. zapewnia on też, że fotelik jest zawsze mocno przytwierdzony, nawet gdy nie jest używany przez dziecko. sprawdź na liście pojazdów lub poprzez fit finder na stronie produktu, czy dany fotelik jest kompatybilny z twoim samochodem. w tej kategorii wagowej użycie pasa top tether nie jest konieczne.

 

Neonn spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Mełgiewska 26
20-234 Lublin
NIP: 7123302995

 

brak informacji

 

Neonn spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Mełgiewska 26
20-234 Lublin
NIP: 7123302995